Najczęściej zadawane pytania

Rezerwacji mogą Państwo dokonać poprzez skontaktowanie się z nami telefonicznie pod jednym z numerów telefonu:  504-256-018, lub 501-059-838 lub zrobić to bezpośrednio. Dokonanie pełnej rezerwacji apartamentu wymaga wpłacenia zadatku, która wynosi 30% całej kwoty pobytu. Wskazaną kwotę Goście zobowiązani są wpłacić na konto właściciela lub przekazem pocztowym.

Zadatek należy wpłacić bezpośrednio na konto właściciela. Na wskazane dane: Marcin Kowalski PKO BP, natomiast numer konta na które należy przelać wpłatę to 85 1020 1912 0000 9502 0215 5299. W tytule przelewu należy uwzględnić okres w jakim będą Państwo przebywać w naszym apartamencie we Władysławowie.

Nie, na konto należy wpłacić jedynie zadatek, która wynosi 30% całej wpłaty. Resztę pieniędzy, a także opłatę klimatyczną opłacają Państwo po dotarciu do naszego apartamentu w dniu przyjazdu.

Tak, chcemy żeby pobyt w naszych apartamentach był mile spędzonym czasem dla całych rodzin, a szczególnie dla dzieci, które szybko się nudzą i potrzebują wielu atrakcji. Dlatego na terenie obiektu znajduje się dobrze wyposażona sala zabaw dla pociech w każdym wieku. Znajdą tam gry, zabawki, pluszaki, książki i wiele innych atrakcji.

Tak, niedaleko naszych apartamentów znajduje się Skwer Hallera, na którym znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Został wyposażony w zjeżdżalnie drabinki, małą ściankę wspinaczkową, a także huśtawki. Co więcej przy placu zabaw znajduje się również kilka urządzeń do ćwiczeń siłowych. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W każdym apartamencie znajduje się prywatny aneks kuchenny wyposażony w płytę gazową, czajnik, lodówkę, a także wszystkie niezbędne do gotowania akcesoria.

Apartament jest blisko morza, pokonanie tej trasy zajmie Państwu około 5 minut. Co więcej po drodze mogą Państwo przejść promenadą honorującą gwiazdy sportu, wśród których znajdują się między innymi Kamila Skolimowska, Krzysztof Hołowczyc, Robert Korzeniowski, Tomasz Gollob i wielu innych.

Żeby uniknąć problemów ze znalezieniem wybranego apartamentu powinni Państwo skontaktować się dzień przed przyjazdem z właścicielem obiektu. W ten sposób kiedy dotrą Państwo na miejsce, właściciel przekaże klucze i zaprowadzi do zarezerwowanego apartamentu. W zakładce kontakt znajdują się wszystkie niezbędne informacje, takie jak telefony kontaktowe oraz adres.

Koszt noclegu w apartamencie zależy od tego czy udają się Państwo na wypoczynek przed sezonem, po sezonie, czy w czasie jego trwania. Dlatego też w lipcu i sierpniu cena za noc będzie wynosić od 700 złotych, natomiast w maju, czerwcu oraz wrześniu koszt jednej nocy wynosi od 450 złotych. W przypadku rezerwacji w pozostałych miesiącach, ceny ustalane są indywidualnie.